• bilgi@gaziantepokuloncesi.com
  • 0

Şehit İmam Payam Anaokulu Şehitkamil Gaziantep

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
727 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: 8 Şubat Mahallesi 94 Nolu Cadde No 93 Şehitkamil/GAZİANTEP
  • TELEFON: 0 342 329 02 07
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7:00-18:00

KURUM HAKKINDA

Okul olarak çocukların özgüvenlerini ,bilişsel,duygusal,sosyal,psiko-motor ve problem çözme becerilerini en iyi şekilde geliştirecekleri;bulunduğu çevreyi etkileyebilen ,günün çağdaş metotlarını kullanan etkili bir okul olmaktır

Tüm çocuklarımızı Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı;özgüveni gelişmiş,çevresi ile iyi ilişkiler kurabilen,büyüklerine saygılı,küçüklerine sevgi sunan bireyler olarak yetiştirebilen;milletinin aydınlık geleceği için ışık olmaya çalışan bir eğitim kurumu olmaktır.

1- Beyaz Bayrak Sertifikası almıştır. 2-2016 1.Dönem Aypop (Ayın En Yüksek Performanslı Okulu) Bölge 1. İlçe 5. olmuştur. 2016 2.Dönem Aypop (Ayın En Yüksek Performanslı Okulu) Bölge 1. İlçe 3. olmuştur. 3-Beslenme Dostu Okullar Sertifikası almıştır.

Ulaşım
Okulumuz şehir merkezinde olup her türlü ulaşım araçlarıyla ulaşım sağlanmaktadır.Okulumuz Şehitkamil Devlet Hastanesine yakın bir mesafede bulunmaktadır.

Yerleşim Yer
Şehitkamil-Gaziantep

İl/İlçe Merkezine Uzaklık
il merkezinde

Proje Çalışmaları
´Babamla Tassarladım Annemle yaptım´´ Projemiz ´´Renkli Dokunuşlar´´ Projemiz ´´eTwinning´´Projemiz ´´Atık Pil Toplama Projesi´´

Kurumumuz; Gaziantep – Şahinbey – 8 Şubat Mahallesi Semtindedir.

KURUM HAKKINDA YORUM YAP

KURUM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

 

Okan Bal
Pedagog & Aile Danışmanı