• bilgi@gaziantepokuloncesi.com
  • 0

Asude Kreş ve Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,257 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Osmangazi Mah. 56029 Sok. No:18 Primemall Avm Civarı Şehitkamil / Gaziantep
  • TELEFON: -
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS SAATLERİ -

KURUM HAKKINDA

ASUDE kreş ve Anaokulu, Gaziantep’in okul öncesi kurumlarından biri olmanın gururu ile okul öncesi eğitimine başarı ve azim ile başlamıştır.

ASUDE Kreş ve Anaokulunda, öğrenciler bilgiyi ezbere dayalı olarak değil,araştırarak,sorgulayarak,yaparak ve yaşayarak edinirler. Çocuklar öz disiplini ve benlik saygısı gelişmiş, toplumda birey olarak yer aldığının farkında olan, paylaşımcı, kendini ifade edebilen,sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, gelenek ve göreneklerimize karşı duyarlı, doğayı koruyan ve Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı bireyler olmak üzere eğitim alırlar.

Kurumumuz da açık kapı politikası izlenmektedir. Başta velilerimiz olmak üzere isteyen herkes okulumuzu ziyaret edebilir.

ASUDE kreş ve anaokulu olarak ailelerimizin katılımını gönülden desteklemekte onlara kendilerini çocuk eğitimi ve gelişimi konularda geliştirebilecekleri öğretmenlerimizle birlikte çocukların eğitimi ile ilgili sorumlulukları paylaşabilecekleri ve sınıflarında çocukları ile birlikte vakit geçirebilecekleri bir ortam sunmaktayız.

ASUDE kreş ve anaokulu okul öncesi eğitim de yeni gelişmeleri takip ederken sadece çocuklarımıza değil yetişkinlere de günümüz toplumsal ve eğitim koşullarına uygun bilgi vererek her açıdan ülkemizin en iyi ve diğer benzer kurumlara liderlik edebilecek okullardan biri olmayı hedef edinmiştir.

Kurumumuz; Gaziantep – Şehitkamil – Osmangazi Mahallesi Semtindedir.

KURUM HAKKINDA YORUM YAP

KURUM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

 

Okan Bal
Pedagog & Aile Danışmanı