• bilgi@gaziantepokuloncesi.com
  • 0

İlk Adım Kreş ve Anaokulu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,533 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Güneykent Mahallesi, 102218. Sk., 27470 Şahinbey/Gaziantep
  • TELEFON: -
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS SAATLERİ -

KURUM HAKKINDA

2003 yılında İlk Adım Kreş ve Anaokulu olarak kreş ve anaokulu alanında yüksek kalite ve standartta hizmet vermek için yola çıktık.

Amacımız öğrencilerimizin:

– Öğrenme zevkini ve keyfini

– Araştırma heyecanlarını

– Merak duygularını

– Yaratıcılıklarını

– Özgüvenlerini geliştirmektir.

0-6 yaş dönemi insan yaşamında önemli yer tutar. İlk Adım Kreş ve Anaokulumuzda bu yaş grubu çocukların motor, dil, bilişsel, sosyal ve duygusal anlamda gelişimlerini farklı öğretme yaklaşımları ve materyalleriyle desteklemektedir. Çocuklarınızın geleceğini güvence altına almak istiyorsanız, onların iyi bir eğitime tabi tutularak ilerleyen yaşlarda ne gibi başarılar elde edeceklerini şahit olabilirsiniz.

İlk Adım Kreş ve Anaokulu, çocukların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur. Onların kendilerini güvende hissetmelerini sağlayarak, sıcak ve içten bir ortamda eğitim almalarını ilke edinmiş bulunuyoruz.

Farklılıklara açık, uyum sağlayabilen, sorun çözme ve iletişim kurma becerisini kazandırarak toplumda kabul gören bireyler yetiştiriyoruz. Eğitim sistemimizin her noktasında ailelerimizle koordineli giderek okul-aile işbirliği kuruyoruz.

Okul öncesinde kullanılan tüm yaklaşımlardan faydalanarak, çocuklardaki bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak ve eğitim sistemindeki değişiklikleri yaş gruplarına uyarlayarak eğitimi programımızı hazırlıyoruz.

Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza uçabilecekleri kanatlarla sağlam kökler vermeye çalışıyoruz. Bunu sağlamak için de sanata, bilime ve harekete dayalı, bireysel becerilere önem veren ve nitelikli bir okul öncesi eğitimi programı uyguluyoruz.

Kurumumuz; Gaziantep – Şahinbey – Güneykent Mahallesi Semtindedir.

KURUM HAKKINDA YORUM YAP

KURUM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

 

Okan Bal
Pedagog & Aile Danışmanı