• bilgi@gaziantepokuloncesi.com
  • 0

Fenerbahçe Gaziantep Spor Okulları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
795 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Osmangazi Mahallesi, Abdulkadir Aksu Bulvarı Platin Sitesi Altı C Blok No:204/B, 27560 Şehitkamil/Gaziantep
  • TELEFON: -
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS SAATLERİ -

KURUM HAKKINDA

Gaziantep’te göreve başladığımız 2004 yılından bu yana Gazi şehrimizin değerli gençlerine, futbol ve spor adına bir çok başarılı projeler sunduk. Yapılan tüm çalışmaların temel amacı öncelikle çocuklarımızın ve gençlerimizin mental gelişimlerini sağlayarak onları kötü alışkanlıklardan korumak, fair-play ruhuna sahip olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Bu bağlamda öğrencilerimiz için çeşitli turnavalar düzenleyip Türk Futbolunun güzide takımları ile maçlar düzenleyip ögrencilerimizin deplasman kültürlerinin gelişmesini,kazanma ve kaybetme duygularının gelişmesini ve bunlara paralel olarakta kendilerini gösterme fırsatı sunuyoruz.

Ayrıca sınıf ortamında futbol oyun kuralları ve sporcu kimliğinin gelişmesi üzerine dersler verip oyuncularımızın uluslar arası standartları yakalamaları için ingilizce dersler veriyoruz.

Yapılan tüm bu çalışmalar sonucunda yeteneklerini geliştiren ve kulübümüz tarafından tespit edilen öğrencilerimizi öncelikle büyük Fenerbahçemizin futbol altyapısına ve Türk futbolundaki bağlantımız olan güzide kulüplerimize kazandırıyoruz.

 

Kurumumuz; Gaziantep – Şehitkamil – Osmangazi Mahallesi Semtindedir.

KURUM HAKKINDA YORUM YAP

KURUM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

 

Okan Bal
Pedagog & Aile Danışmanı