• bilgi@gaziantepokuloncesi.com
  • 0

Bilge Çocuk Akademisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,845 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: -
  • ADRES: Pancarlı Mahallesi, Zeki Savcı Caddesi, 34/A, 27060 Şehitkamil/Gaziantep
  • TELEFON: -
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ -

KURUM HAKKINDA

Okulumuz 400 m2 bir bahçesi olan 4 kattan oluşan bağımsız bir yapıdır. Her kat 400 m2 olup bodrum katta; geniş ve ferah yemekhane, mutfak, spor salonu, yüzme havuzu, oyun salonu, bale ve halk oyunları sınıfı, 100 kişilik bir konferans ve gösteri salonu ve çocuk tuvaletleri bulunmaktadır.

Çocuklarımız için kahvaltılar ve yemekler özel mutfağımızda bulunan deneyimli aşçımız tarafından günlük olarak hazırlanmaktadır. Yemek listelerimiz diyetisyen tarafından hazırlanıp dengeli beslenmeye gösterilen özenle sebze, protein ve karbonhidrat içeren besinlerin kullanımına dikkat edilmektedir. Sabah öğle ve ikindi kahvaltıları mutfağımızda hazırlanmakta ve öğünlere eşlik eden sıvılar çocuklara yararı olan çay, süt ve meyve suları olarak sunulmakta olup kola türü asitli içeceklere yer verilmemektedir.

Okulumuzun tüm pencereleri çift camlı olup merkezi sistem doğalgaz sistemi ile çocuklarımızın kışında temiz bir hava soluyabilmesine yardımcı bir sistem ile binamız ısıtılmaktadır. Eğitim, bakım ve beslenme kadar hijyene de önem verilen okulumuzun yapımında antibakteriyel halı ve boya malzemesi kullanılmıştır.

Binamızı çepeçevre kuşatan bahçemizde bulunan çim alanın dışında arka bahçemizde hazırlanan özel bölüm ile çocuklarımız bahçıvanlık derslerinde kendi yetiştirdikleri organik sebzeleri yeme zevkini yaşayacaklardır. Bahçemizde çocuklarımızın sağlığı için özenle ahşap olarak belirlenmiş olan  oyun grubumuzda salıncak, kaydırak ve tren vb. gibi oyun materyalinin dışında kum havuzu ve piknik köşesi de bulunmaktadır.

Okulumuza 24 ayını doldurmuş çocuklardan başlamak üzere ilköğretim okulu çağına kadar yaşları kapsayan çocuklar kabul edilmektedir. Kabul edilen çocuklardan uyku uyumak isteyen olursa uyutulmakta olup, böyle bir alışkanlığı olmayanlar ise günlük program akışına uygun olarak eğitimini sürdürmektedir.

 

Kurumumuz; Gaziantep – Şehitkamil – Pancarlı Mahallesi Semtindedir.

KURUM HAKKINDA YORUM YAP

KURUM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

 

Okan Bal
Pedagog & Aile Danışmanı